Informujemy, że z uwagi na sytuację epidemiologiczną, wynikającą z pandemii koronawirusa SARS-Cov-2, podjęto decyzję o zamknięciu na czas nieokreślony dla klientów i osób z zewnątrz siedziby Zarządu Zlewni we Wrocławiu przy wybrzeżu Wyspiańskiego 39 oraz siedziby Nadzoru Wodnego we Wrocławiu przy ulicy Braci Gierymskich 149A. Prosimy o kierowanie korespondencji do tych placówek pocztą tradycyjną lub elektroniczną oraz o kontakt telefoniczny z naszymi pracownikami.

Ze wszystkimi Zarządami Zlewni i Nadzorami Wodnymi, działającymi w ramach Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, kontakt niezmiennie jest możliwy za pośrednictwem poczty, skrzynek e-mail, telefonów oraz poprzez skrzynkę podawczą ePUAP. Siedziby obu jednostek będą pozostawały nieczynne dla interesantów od 2 grudnia do odwołania. O ponownym otwarciu budynków poinformujemy w odrębnym komunikacie. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. 

Wszystkie dane kontaktowe można znaleźć na naszej stronie internetowej w specjalnej zakładce: http://wroclaw.wody.gov.pl/dane-kontaktowe/regionalny-zarzad

Zarząd Zlewni we Wrocławiu
wybrzeże Wyspiańskiego 39
50-370 Wrocław
tel.: +48 71 757 20 64
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ePUAP: /pgwwp-wr/zzwroclaw

Nadzór Wodny we Wrocławiu
ul. Braci Gierymskich 149A
51-640 Wrocław
tel.: 71 347 76 38
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół Komunikacji Społecznej i Edukacji Wodnej RZGW we Wrocławiu.