Przypominamy o całkowitym zamknięciu siedziby Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu przy ulicy Norwida 34 dla klientów i osób z zewnątrz. Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną, wynikającą z pandemii koronawirusa SARS-Cov-2, prosimy o kierowanie korespondencji wyłącznie pocztą tradycyjną lub elektroniczną oraz o kontakt telefoniczny.

Kontakt z pracownikami jest niezmiennie możliwy za pośrednictwem poczty, skrzynek e-mail, telefonów oraz poprzez skrzynkę podawczą ePUAP. W trosce o Państwa zdrowie, siedziba RZGW we Wrocławiu pozostaje nieczynna do odwołania. Zamknięte na czas nieokreślony dla klientów i osób z zewnątrz są też siedziby Zarządu Zlewni we Wrocławiu przy wybrzeżu Wyspiańskiego 39 oraz siedziby Nadzoru Wodnego we Wrocławiu przy ulicy Braci Gierymskich 149A. O ponownym otwarciu budynków poinformujemy w osobnym komunikacie. Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

Wszelkie dane kontaktowe można znaleźć na naszej stronie internetowej, w odrębnej zakładce: https://wroclaw.wody.gov.pl/dane-kontaktowe/regionalny-zarzad

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu
ul. Norwida 34,
50-950 Wrocław
tel.: +48 71 337 88 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ePUAP: /pgwwp-wr/SkrytkaESP

Zespół Komunikacji Społecznej i Edukacji Wodnej RZGW we Wrocławiu.